hazirliklar-son-surat-devam-ediyor

Hazırlıklar son sürat devam ediyor!

İzmir’in incisi, gözde tatil beldesi Alaçatı 2017 yaz sezonunun açılmasına çok az kaldı. Çeşme otelleri ve Alaçatı butik otelleri harıl harıl sizler için çalışıyor. HAY’da da hazırlıklar tam gaz devam ediyor!

Biliyorsunuz otelimizin konseptinde Alaçatı rüzgarının yanında Meksika esintisi var. Bu kış boş durmadık; Cancun, Tulum, Cabo San Lucas, Ensenada ve Mexico City’den yepyeni objeler, maskeler ve aynalar topladık. Hepsini çok beğeneceğinizden eminiz! Hatta her bir parça Instagram fotoğrafı için ideal, bizden söylemesi…

Yeri gelmişken, otelimizin duvarlarını süsleyecek olan Meksika desenli runnerlara bayılacaksınız. Sevgili Jessica Meyers onları taaa Mexico City’den taşıdı; kendisine teşekkür ediyoruz.

Ayrıca San Diego ve Los Angeles’ın altını üstüne getirip, kahvaltı sunumumuzda kullanılmak üzere rengarenk yeni parçalar topladık. Hepsi birbirinden güzel.

Oraya kadar gitmişken San Diego’da yaşayan Şef Pedro’dan Meksika mutfağından tarifleri uygulamalı öğrendik. Hatta kullandığı ve tavsiye ettiği tüm baharatları ve malzemeleri bavula attıp yanımızda getirdik Bu arada öğrendiğimiz Michelada tarifi de yanımıza bonus oldu; çok iyi oldu! Kısaca bu yaz menümüze sürprizler ekleyebiliriz. Takipte kalın.

Uzun lafın kısası, otelimizi güzelleştirmek ve size daha iyi hizmet sunmak adına bu kış çok çalıştık. Sezon kapıyı çalarken Alaçatı otellerine erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece indirimli fırsatlardan yararlanmış olursunuz.

Yazı ve sizi çok özledik.

Bekliyoruz…